Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  ANASAYFA KURUMSAL MOBİLEKSEN BAYİLİK MODELİ İŞ ORTAKLARI HİZMETLER
 

 

Mobilexen Çözüm Ortaklığı
Mobilexen çözüm ortağı olmanız durumunda Mobilexen’in detaylı özellikleri ile, geniş servis ve hizmet ağından faydalanarak kendi hizmet ve iş ağınızı kuvvetlendirebileceğiniz, müşterilerinize daha verimli ve etkin iletişim olanakları sunabileceğiniz bir sisteme sahip olursunuz. Çözümlerinizin katma değerini yükseltebilir ve çözüm sunduğunuz müşterilerinizin SMS gönderimleri karşılığında kendinize de kazanç sağlayabilirsiniz. Ek bir altyapı ya da satış ekibi kurulmasına gerek kalmaksızın çözüm sunabileceğiniz “ Mobilexen Çözüm Ortaklığı “ ile sunduğunuz çözümlerin satış ve teknik destek işlemlerini de Mobilexen’ne bırakmış olursunuz. Böylece sunduğunuz çözümlerde, Mobilexen’nün geniş servis, bilgi ve teknik yardım ağından faydalanarak büyük kolaylıklar elde etmenizin yanında işi Mobilexen’ nün profesyönel ekibine bırakmış olursunuz. Çözüm ortaklarımız olarak Mobilexen ile müşteri listelerinizi paylaşmanız durumunda, SMS satış işlemlerini gerek telefonla gerek ziyaret ve sunumlarla gerçekleştirebilmekteyiz. Aynı zamanda çözüm ortaklarımızın bu müşterilerine gerekli teknik desteğide sağlamakta ve çözüm ortaklarımızın iş yükünü azaltarak iş gücünü artırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca çözüm ortaklarımızın istekleri doğrultusunda, Mobilexen sistemi dahilinde kendilerine aktivasyon bilgileri verilerek, kendi müşteri girişi işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamaktayız. Mobilexen sisteminin sunduğu detaylı raporlama özellikleri sayesinde, çözüm ortaklarımıza ait satış temsilcilerinin kattığı her yeni müşterinin, günlük ya da aylık SMS gönderim raporuna, toplam sms gönderimine, müşteri bazlı sms gönderimine ve kazandıkları prim tutarı bilgileri gibi bilgilere kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktayız.
Yurt dışında SMS desteği verdiğimiz müşterilerimizden gelen SMS Hizmetleri dışındaki talepleri, çözüm ortaklarımıza yönlendirmekte ve çözüm ortaklarımızın da hizmetlerini ve çözümlerini satmalarına yardımcı olmaktayız. Sürmekte olan farklı birçok iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı’nın bizlere edindirdiği bilgi ve tecrübe ile iş ortaklarımızın, çözüm ortaklarımızın, franchisee larımızın ve çözüm merkezlerimizin beklenti ve taleplerini, en hızlı, güvenli ve keliteli biçimde karşılayabilecek esnek ve teknik altyapıyı sunmaktayız.

Mobilexen Çözüm Ortaklığı Hangi Firmaları Kapsar
Öncelikli olarak Yazılım geliştiricileri, Web geliştiricileri ve çözüm üreten firmalar için geliştirilmiş olan Mobilexen “ Bayilik Modelimiz ” çözüm sunabilecek, Teknoloji, Bilişim ya da İletişim alanlarında çözüm sunan , altyapısı mevcut, bilgi, teknoloji ve birikimine güvenen tüm firmalara açık bir sistemdir. Mobilexen, Çözüm ortağı ve müşteri bazındaki tüm tarafların kendilerini geliştirmelerini ve kazanımını hedefleyen bir iş ortaklığı programıdır. Çzöüm ortaklığı bu şartları sağlayabilecek tüm firmalara açıktır.

Çözüm Ortaklığının Avantajları
Birlikte çalışmanın bir zorluk olması değil, karşılıklı bilgi, tecrübe, gelişim ve fayda temellerine dayanması gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda sizlere olumlu yönde ve birçok bilgi, tecrübe ve değer katabileceğimize inanıyoruz.
Mobilexen Bİlişim Bilişim olarak, bilgi, birikim, tecrübe ve müşteri portföyü bakımından ulusal bazda kendimizi kanıtladığımızı fakat buna rağmen yeni kurulmuş bir şirketin azimini ve heyecanını taşıyoruz. Çözüm ortaklığının getirilerinden ve faydalarından önemli olan birkaçını şöyle açıklayabiliriz;

Uzun vadeli çalışma taahhütü ve profesyönel hizmet anlayışı,
Mesleki etik kuralları dahilindeki yüksek peroformanslı hizmet sağlayışı,
Yüksek istikrarlı ve yüksek kaliteli hizmet sunabilme becerisi,
Yüksek organizasyon becerisi ve spesifik durumlara özel anında çözüm üretebilme yetisi,
Yüksek standartlı yazılım ve tasarım hizmetleri,
Kontrollü, güvenli, stabil, hızlı ve istikrarlı çalışan sistemler ve system altyapıları,
Maliyeti düşük, kazanımı yüksek sistemler.

 

 
© Copyright 2010 . All Rights Reserved. | Gizlilik Bildirimi | Erisilebilirlik